TLAČ A TABAKOVÉ VÝROBKY

Informácie o nás

Spoločnosť MEDIAPRESS LUČENEC, s.r.o., bola založená v roku 1994 ako regionálny zástupca spoločnosti MEDIAPRINT-KAPA v oblasti distribúcie periodickej tlače. Oblasť pôsobnosti firmy pokrýva okresy Lučenec, Rimavská Sobota, Poltár, Veľký Krtíš, Revúca a Levice.

Spoločnosť denne zásobuje periodickou tlačou a doplnkovým tovarom stánky, predajne-nebytové priestory, čerpacie stanice, potraviny a zároveň prevádzkuje vlastnú maloobchodnú sieť stánkov a predajní.

MEDIAPRESS LUČENEC, s.r.o. zabezpečuje pre svojich obchodných partnerov kompletnú ponuku periodickej tlače a kompletnú ponuku tabakových výrobkov, tabaku a ostatného doplnkového tovaru (telefónne karty EASY, PRIMA, cukrovinky...)

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vašeho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míllnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.

Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené.